Numer Karty
Uczelni Erasmusa (EUC):

84209-IC-1-2007-1-PL-ERASMUS-EUCX-1

 

Kod Uczelni Erasmusa:

PL RZESZOW03

 

Typ EUC:
ROZSZERZONA (na lata  2007 - 2013)

Relacje z wyjazdów

„ERASMUSOWA PRZYGODA ŻYCIA!”

 



 

 

"Cała pozytywna energia Erasmusa tkwi w ludziach, których spotykasz

na swojej drodze, z którymi wspólnie spędzasz czas, podróżujesz,

pomagasz sobie wzajemnie w nauce (...)

Erasmus to nauka poznawania i tolerowania różnic kulturowych, ludzi

wyznających inne religie, poglądy, mających inne spojrzenie na świat.

To wreszcie niezapomniany czas, który pozostanie

w Twojej pamięci do końca życia"

 

Bartosz Ziemba

 

 

Jak do tej pory z niepowtarzalnej szansy jaką stwarza Program Erasmus skorzystało 130 studentów WSIiZ. Średnia długość pobytu studenta na uczelni partnerskiej wyniosła 5 miesięcy.

Wszyscy nasi stypendyści Erasmusa z chęcią podzielą się swoimi wrażeniami i doświadczeniami płynącymi, jak sami mówią, z „Erasmusowej przygody życia”! Zapraszamy do przeczytania ich wyjątkowych relacji z wyjazdów.

 

Ponadto, więcej informacji na temat uczelni partnerskich można znaleźć na Giełdzie Informacji Studentów Erasmusa dostępnej na serwerze Narodowej Agencji Programu Erasmus.

 

  

Rok akademicki Uczelnia partnerska Stypendyści WSIiZ
2012/2013 University of Applied Sciences, Bielefeld (Niemcy) Roman Romaniuk,
Yuriy Ilkiv.
International University of Applied Sciences, Bad Honnef (Niemcy)

Kinga Jurusik,
Patryk Kogut,

Olena Mykytsey,
Anastasiya Serheyeva.

Yasar university (Turcja) Elefteria Votsari
University of Vic, Vic (Hiszpania) Anastasia Kachurivska
EBS Business School, Oestrich-Winkel (Niemcy) Marcelina Dyrek,
Alicja Malina,
Klaudia Kwoka,
Bartłomiej Sas,
Amelia Karp,
Tomasz Szela,
Paulina Bobowska,
Nouman Asjad,
Oleksandr Terekh.
Özyegin University (Turcja) Karolina Kaczyńska,
Maciej Kufel.
Universidad Europea de Madrid, Madryt (Hiszpania) Izabela Łojewska,
Roman Koshivka,
Kamila Hulanicka.
Zealand Institute of Business and Technology (ZIBAT), Campus Roskilde (Dania) Iryna Behal.
2011/2012 University of Applied Sciences, Bielefeld (Niemcy) Vladyslav Opleta,
Viktoriya Smerechuk.
University of Lille 1, Lille (Francja) Liliya Shafikova.
Champagne School of Management, Troyes (Francja) Khrystyna Babiy, Anastasiya Yarynich.
International University of Applied Sciences, Bad Honnef (Niemcy) Raluca Ioana Nedelcu, Serhiy Sheremet, Karolina Ostrowska.
Erzincan University (Turcja) Olesia Iefremova.
Yasar University (Turcja)

Mariia Bulbakh,
Mariia Chykota,

Inesa Kachurivska.

University of Vic, Vic (Hiszpania) Oleksandra Kot.
Universidad Europea de Madrid, Madryt (Hiszpania) Mariya NagornyukBartosz Ziemba.
Zealand Institute of Business and Technology (ZIBAT), Campus Roskilde (Dania)

Nataliia Sokolova,

Anastasiia Sydorko.

2010/2011 University of Applied Sciences, Bielefeld (Niemcy)

Maria Marciniszyn,

Katarzyna Rolek

Business Academy South West, Esbjerg (Dania) Antonina Tkachuk
University of Vic, Vic (Hiszpania)

Rafał Kret,

Magdalena Mieszawska,

Kateryna Guz,

Olena Stanislavchuk

University of Lille 1, Lille (Francja) Alina Nowakowska
Champagne School of Management, Troyes (Francja)

Tetiana Pekhnei,

Olha Rodyk.

Technology and Business Studies School (ESTG), Portalegre (Portugalia)

Anastasiya Lytovka,

Beata Adamczyk

Central Ostrobothnia University of Applied Sciences, Ylivieska (Finlandia) Ulyana Dzyuma
Zonguldak Karaelmas University, Zonguldak (Turcja) Oksana Oliinyk
Universidad Europea de Madrid, Madryt (Hiszpania) Olga Luchak
International University of Applied Sciences, Bad Honnef (Niemcy)

Khrystyna Lashchuk,

Katarzyna Wojtak

2009/2010 Champagne School of Management, Troyes (Francja)

Dorota Misztak,

Magdalena Tybor.

Technology and Business Studies School (ESTG), Portalegre (Portugalia)

Natalia Lubas, Katarzyna Stopyra, Tomasz Szymański,

Kornel Przygoński,

Marcin Motowidlak.

Roskilde Business College, Roskilde (Dania)

Kamil Jach,

David Adamczyk,

Anna Wróbel,

Krystian Duda.

University of Vic, Vic (Hiszpania) Alina Drozd.
Business Academy South West, Esbjerg (Dania) Ozan Yetkin Karatas.
Polytechnic Institute of Guarda, Seia (Portugalia) Natalia Szular.
University of Applied Sciences, Bielefeld (Niemcy) Agata Janikiewicz.
           
2008/2009
Central Ostrobothnia University of Applied Sciences, Ylivieska (Finlandia)

Przemysław Jurczak,

Łukasz Potym.

Technology and Business Studies School (ESTG), Portalegre (Portugalia)

Adam Potęga,

Paweł Florczak,

Monika Wierzchałek,

Aleksandra Pawluś.

International University of Applied Sciences, Bad Honnef (Niemcy)

Radosław Ślusarczyk,

Arkadiusz Pocałuń.

University of Applied Sciences, Bielefeld (Niemcy)

Damian Pieniążek,

Anna Poćwierz.

Polytechnic Institute of Guarda, Seia (Portugalia)

Agnieszka Maciejkowicz,

Piotr Chorzępa.

University of Vic, Vic (Hiszpania)

Agnieszka Kuźniar,

Joanna Leszczyńska,

Karolina Mitka,

Adam Lorenc.

 2007/2008 Roskilde Handelsskole (Dania) Bartłomiej Szala.
Central Ostrobothnia University of Applied Sciences (Finlandia) Michał Domeredzki.
Escola Superior de Tecnologia e Gestao de Portalegre (Portugalia)

Aleksandra Kubik,

Edyta Kozdroń,

Natalia Misiak,

Miłosz Podleśny,

Łukasz Chudy,

Mateusz Esing.

 Universitat de Vic (Hiszpania)

Magdalena Kordoń,

Łukasz Szczekala,

Maciej Pająk,

Marcin Hady.

Internationale Fachhochschule Bad Honnef (Niemcy)

Adam Domagała,

Piotr Mikołajewicz.

 2006/2007 Business Academy WEST (Dania)

Kamil Fornal,

Sławomir Gromala.

Roskilde Handelsskole (Dania) Ireneusz Karakuła.
Central Ostrobothnia University of Applied Sciences (Finlandia) Łukasz Bis,

Elżbieta Hospod,

Piotr Kordyś,

Katarzyna Przydział
Universitat de Vic (Hiszpania)

Mariusz Andreasik,

Karolina Bogucka,

Małgorzata Jachna,

Ewa Sudoł.

Escola Superior de Tecnologia e Gestao de Portalegre (Portugalia)

Łukasz Cywiński,

Edyta Jaworska,

Iwona Kucharyk.

Internationale Fachhochschule Bad Honnef (Niemcy)

Marta Gruszowska,

Barbara Markowska.

2005/2006 Roskilde Handelsskole (Dania)

Ewelina Mikołajczyk,

Jakub Michalak.

Central Ostrobothnia University of Applied Sciences (Finlandia)

Maciej Masłowski,

Katarzyna Pieńczewska.

Universitat de Vic (Hiszpania)

Małgorzata Więch,

Anna Jabłońska.

Escola Superior de Tecnologia e Gestao de Portalegre (Portugalia)

Anna Jarosz,

Eulalia Chrzanowska,

Karolina Mikicka.

Fachhochschule Bielefeld (Niemcy) Marek Rawski.
2004/2005 Central Ostrobothnia University of Applied Sciences (Finlandia

Paweł Kaliniecki,

Dominik Pociask,

Łukasz Czekaj,

Przemysław Wojna.

Universitat de Vic (Hiszpania)

Agnieszka Motyka,

Maciej Maćkowiak,

Magdalena Sikora.

Escola Superior de Tecnologia e Gestao de Portalegre (Portugalia)

Anna Rałowska,

Patrycja Klęba,

Małgorzata Kulawska,

Łukasz Uruski.

Fachhochschule Bielefeld (Niemcy)

Daniel Jachyra,

Ewa Kostyra.

 2003/2004 Central Ostrobothnia University of Applied Sciences (Finlandia)

Izabela Wilk,

Paweł Krawczyk,

Monika Błajdo.

Fachhochschule Bielefeld (Niemcy) Marcin Śrubarek.
 2002/2003 Central Ostrobothnia University of Applied Sciences (Finlandia)

Paweł Prokop,

Marta Sikorska,

Karol Chlasta.

Fachhochschule Bielefeld (Niemcy) Robert Kula.
 2001/2002 Fachhochschule Bielefeld (Niemcy) Artur Chłopek.

 

 

 

 

 

 


Strona internetowa współfinansowana ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu Erasmus LLP.

Projekt odzwierciedla jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.
Projekt strony: Mariusz Hanus i Paweł Król; Redaktor naczelny i administrator: Marta Sikorska-Rokita